| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca cineva e busy(pe ydetector.ro)si in lista de mess e offline? funda!{[{

6 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Simplu! Ori ti-a dat ignore, ori a pus sa apara in permanenta offline la tine in lista!

| ChestieAcidulată a răspuns:

Persoana respectivă te ține pe invizibillaughing.

| andreea5353 a răspuns:

Din pacate ti-a dat igg ...sau te-a pus pe inv straight face

| Alexa843 a răspuns:

Ori este pe invizibil numai pentru tine ori ti-a dat ignor. insa cred ca ar fi putut fi si o eroare a acestui site, mie mi s-a intamplat sa fiu online dar ydetector imi zicea ca sunt offline laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alexa843):

La faza asta asa e, la mine era inverslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P.s:asta doar uneori