| Cristina45 a întrebat:

Cum se reinstaleaza un windous... rasp repd plsss (scuze categoria... dar e cea mai populata) dau funda la cel mai explicit raspuns, mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimbi din BIOS ordinea de boot si pui prioritar cd, bagi cd cu windows bootabil si dai restart. In mare cam asta e, apoi urmaresti instructiunile

5 răspunsuri:
| Cristina45 explică:

Mentionez ca este windous XP

| CityOfSatan a răspuns:

De ce toata lumea spune ca e cea mai populata? De fapt categoria adolescenti e cea mai populata fratilor.

| Cristina45 explică (pentru CityOfSatan):

Mdaaa

| Neimportant a răspuns:

Cea mai bună soluţie ar fi să apelezi la cineva care se pricepe şi care să-ţi arate, în caz de ceva iese prost. Cum tu nu ştii, s-ar putea să nu-ţi reuşească.
Succes!

| VadTot a răspuns:

Daca Nu Te pricepi mai bine lasa pe cineva care stie sa faca asta! ok?