| bradutuI99 a întrebat:

Dacă a avut cineva iphone 3G/3GS, cum se mişcă?
E bun pentru stat pe fb, sunat, trimis mesaje?
Mă interesează DOAR pentru ce am scris mai sus, nu mă interesează jocuri, aplicaţii etc.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Apple nu mai ofera suport tehnic pentru aceste modele de Iphone, deci ar cam trebui sa treci la ceva mai actual, de la 4s in sus.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Se misca destul de ok pentru "varsta lui" am avut doar 3g si mergea super ok facebook-ul pe el.

| bradutuI99 explică (pentru Jipa95):

Nu pentru mine, mă gândeam să îi cumpăr unul mamei pentru că acum are un Samsung galaxy poket şi merge foarte greu, eu cât de curând o să trec la iphone 4S.