| Dan10079 a întrebat:

Daca apare upgradarea aia de la Adobe reader este bine sa dai instal?

5 răspunsuri:
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

E bine sa dai install dar daca nu vrei nu da...

| Dan10079 explică (pentru CristianoRonaldo10):

Odata am dat instal si au intrat o gramada de virusi si a trebuit sa-mi repar calculatorul ca nu mai mergea si de atunci nu mai dau instal.

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Eu de fiecare data ii dau install si nu au intrat virusi...lasa k e mai bine pentru tine si pc-ul tau sa nu-i dai install.

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca sti ca folosesti programul si vrei o versiune mai noua, poti sa-i dai, daca nu ignora ori ce update!

| Roxy_4857 a răspuns:

Nu da instal cati baga o gramada de virusi!