| SerbanElyan a întrebat:

Daca se pricepe cineva la HTML as vrea sa imi dea un mesaj (pentru orice eventualitate laughing ). In fine, am un script pentru protejearea siteului in sensul ca nimeni nu poate copia text sau imagini. Dar am pus pe site o sectiune unde trebuie completat pentru a trimite un email... Si acolo nu se poate scrie... As vrea sa stiu cum sa fac ca sa functioneze amblele scripturi. Daca detaliati, cat se poate de simplu, sunt incepator. big grin

4 răspunsuri:
| SerbanElyan explică (pentru Kiwibv):

Da... e un site. Dar nu scrie cum sa fac scripturile sa fie compatibile. Eu cam asta vreau sa stiu.

| Laudamus98 a răspuns:

Depinde de site si platforma. Daca folosesti platforma Wordpress sau Blogger, poti sa adaugi mai multe scripturi, iar ceea ce spui tu nu ar prezenta nici o problema.

| SerbanElyan explică (pentru Laudamus98):

Folosesc blogger. Si scripturile astea se bat cap in cap... (nu am mentionat ca merg doar pe google chrome, dar multi folosesc mozila, pe mozila se anuleaza unul pe altul laughing )