| ghotic a întrebat:

Daca ti-a spart parola de mess poti afla cine a facut-o?
daca da imi spuneti si mie

Răspuns Câştigător
| Taylor4Cullen a răspuns:

Nu prea poti sa aflii, trebuie sa-ti dai seama cine iti stie parola, sau cine vrea sa intre pe id`ul tau si sa iti schimbi parola

6 răspunsuri:
| Yoana3 a răspuns:

Joci Transformice? big grin

| ghotic explică (pentru Taylor4Cullen):

Am sa vad
mersi

| blueangel99 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......-schimbat/
Nu ştiu dacă merge linkul, dar din câte am înţeles, nu prea poţi afla, decât dacât dacă se dă de gol

| TomJerry a răspuns:

Nu!

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ai cum decât dacă îţi spune persoana respectivă.happy

| ady299 a răspuns:

Nu ai cum, daca ai bagat inainte id-ul in calculatorul altei persoane asa poate sa iti afle si parola sa o si schimbe pentru ca putea sa aiba un keylogger instalat in calculator si iti afla parola imediat, incearca sa iti amintesti pe unde ai bagat id-ul si o sa afli si cine ti-a schimbat parola.