| SaseUnuNoua a întrebat:

Dati-mi si mie un pc de gaming dupa pc garage, buget 3000-3500lei. Sa fie foarte bun pentru gaming, implicit.

8 răspunsuri:
| MadalynMada1990 a răspuns:

Fa l pe bucati de pe eMAG... Daca vrei detalii. ultimul_impact (mesu)

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

AM vazut la multi, youtuberi, Un pc destul de bun
Vorbeste cu un specialist sa vezi componente de 3500 de lei ar fi un i5, nVIDIA 13 milioane apoi alte formalitati.Un specialist BUN STIE TOT DEAUNA CE iti trebuie.ITI recomand pcgarage.ro.Succes.

| Jipa95 a răspuns:

Hei, uite la ce m-am gandit eu : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1096697/
O configuratie foarte echilibrata.
Daca ai ceva nelamuriri, nu ezita sa dai reply acestui raspuns :)

| bogabogdan a răspuns:

Eu iti recomand sa nu ti-l faci pe bucati daca esti dispus sa platesti intre 3000-3500 lei.
Iti recomand un desktop de pe eMAG pe care l-am achizitionat eu acum 7 luni.
Procesor Intel core i7, placa video gtx 745, 4 GB si 6 gb ram(mai mult nu ai nevoie).
http://www.emag.ro/......DS6CBMBBM/
Eu am fost foarte incantat de el si sper sa fii si tu daca il achizitionezi. :)

| DeyCj a răspuns:

De ce neapărat Pc Garage? și e-mag? Că așa alege turma? Dacă turma nu alege bine și faci și tu o alegere proastă?whistling
Dacă vrei îți fac un Pc de gaming la 3500 RON dar de la Eurosoft Computers sau Cel.

| SaseUnuNoua explică (pentru DeyCj):

Mie mi se par bune preturile de la pc garage, trebuie neaparat tu sa vii cu un raspuns pe dinafara?

Răspuns utilizator avertizat