| Spike189 a întrebat:

De cateva zile nu mai pot sa adaug persoane in lista de messenger. Am sters toate persoanele din adress Book si toate persoanele care nu mi-au raspuns la cererile de prietenie si tot nu mai pot sa adaug. Stie cineva sa ma ajute?

3 răspunsuri:
| ilydude a răspuns:

Păi şterge din lista normală şi după aceea din adress book happy ai prea multe id-uri happy şi eu am păţit la fel, dar după ce am şters 200 de id-uri, a mers excelent să adaug happy

| Spike189 explică (pentru ilydude):

in lista nu am mai mult d 20 de persoane, asa ca nu am ce sa sterg

| ilydude a răspuns (pentru Spike189):

Pfff, atunci e ceva bai pe acolo! laughing