| Myfriend a întrebat:

De ce imi zice cand vrau sa ma loghez pe Facebook pe telefon ca am o probleme cu serverul? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RobyTImi123 a răspuns:

E din cauza semnalului bruiat de cineva care iti fura netul de pe mobil ori ca e mic semnalul. Poti sa te duci la cafenele sa iti iei semnal. Funda?

2 răspunsuri:
| Myfriend explică (pentru RobyTImi123):

Mersi pentru sfat! Asa a si fost am incercat cu internetul de pe cartela si merge Facebook-ul big grinbig grin...Cum pot sa schimb parola de la Router?

| RobyTImi123 a răspuns (pentru Myfriend):

Habar n-am dar incearca un tutorial video de pe youtube.Mult succes! O da si merci pentru funda