| KllS a întrebat:

De ce nu se deschide Removable Disk cand conectez camera la calculator? dupa ce conectez camera si apas pe batonul de dschidere se aude,, sonorul" ala care arata conectarea camerei.dar in momentul in care intru in My Computer Removable Disk nu este...DAU FUNDA CELUI CARE IMI RASPUNDE

2 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Pentru unele camere ai nevoie de un program special pentru a conecta camera cu pc-ul. De obicei primesti acel program cu un CD de instalare odata cu achizitia cameriei. Daca nu ai, scriind modelul camerei pe net vei gasi acolo programul.

| KllS explică (pentru Carmen27):

Am Cd'ul dar nu asta e problema... faceam poze conectam camera la PC mergea nu avea nici o problema..asta pana acum vreo 2 zile cand am vrut din nou sa pun niste poze (s-a auzit sunetul de conectare dar folderul cu pozele nu se deschide si nici Removable disk nu este in my computer) sad