| SingleForOne a întrebat:

De ce pe aplicația Facebook îmi apare "Session expired" și mă scoate? Revin imediat, la un click.

7 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Sign out + clear history=try again

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Au anuntat ca au probleme in continuare si ca se vor remedia in timp.

| Vasile2003 a răspuns:

Șterge-l din bară și intră din nou... dacă nu merge nici asa Șterge memoria cake a aplicatie Facebook

| MihaelaDart a răspuns (pentru Vasile2003):

Nu are nici o treabă. A picat ieri la ora 17 pe tot globul Facebook, Instagram și WhatsApp.

| Vasile2003 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Știu, dar toate rețelele si-au revenit în jurul orei 12 sau 1, iar el a postat întrebarea acum 5 ore, deci revenise la normal de ceva timp ...de aceea i-am răspuns, poate e o problemă tehnică de la aplicația din telefonul său. Încearcă să deschizi ochii și sa te uiți la date înainte să comentezi.

| SingleForOne explică (pentru MihaelaDart):

E ceva tehnic, îmi făcea astfel de situații și înainte

| MihaelaDart a răspuns (pentru Vasile2003):

La noi abia la 03 și-a revenit Facebook-ul. Încearcă să fi mai politicos in loc de a răspunde pompos. Nu contează la ce ora ai răspuns ori a pus el întrebarea! Sensibil mai ești!