| anonim_4396 a întrebat:

De doua zile am o problema cu mediaboxul Horizon de la UPC,mai exact cred ca este de la ei, au facut ceva probabil.De la 184 canal animal planet hd, dau inainte imi apare 192 canal golf, daca formez direct 185 am Travel chanel hd,deci mai multe canale sunt omise,ascunse si toate hbo,cinemax, trebuie sa stiu nr.de canal sa formez ca sa le vad altfel daca dau inainte imi sare peste si nu imi apare deloc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu le ai in grila de programe de la abonament. Pentru relatii mergi si intreaba-i.

| Deserth a răspuns (pentru darrio2007):

Le am in grila cum sa nu, am pachetul maxim plus toate extraoptiunile

| darrio2007 a răspuns (pentru Deserth):

Inseamna ca va trebui sa iei legatura cu cei de la UPC.