| Zebi a întrebat:

De unde pot downloada metin2gx ca daca dau download de pe site ma duce pe megaupload si zice ca fisierul nu exista sau ca adresa nu e bunasad

fundutzaaa urgenttttttthappy

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma nu mai poti intra pe metin2gx stiu eu ca avea si prietena mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incerci cu internet explorer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu, ia-l de la un prieten
pe stic sau pe cd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fraiere srie la http www.megaupload.com/d=rmssuu2q siti da sa vezi eu am metin2gx sisi level 105 sunt gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti spune simie de unde ai luat gx daca l-ai luat ca si mie tot la fel imi zice uite id meu caponecapone57

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate de downloadezi il downloadezi da... nu mai descarca pach-uangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna esti baiat sau esti fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu zice nimic ca adresa nu e puna asteapta acolo unde 45 sec. si dai la download si il salvezi si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci scrie asa pe google metin2gx dupa dai la ala metin2gx private server bla bla bla dupa dai la download si dupa la register si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ma nici eu nu stiu cum se downloadeza metin2gx ma enerveza cine stie spuneti-mi si mie va rogggggcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi arata asa mie mi-a mers perfect... ce windows ai dar oricum lui varmea la descarcat la extrecatat si cand intra ii da eroare dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa
as

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu unde se descarca metin2gx.ro dar cand a terminat de descarcat imi da eroare. dc imi da eroare? termina tot de descarcat si dupa cand vreau sal pornesc imi da eroare.de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:d fi linistit ai sa reusesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu da mai incearca de pe site...de pe site pe mine nu ma lasa sa intru...adica nu imi dadea pach-u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe metin 2 gx si fa-ti cont si downloadeazal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa mearga ma incearca de mai multe ori si o sa vezi ca merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da ca nu ie bunn :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti sa ti se uncarce secundele acolo dai pe el si il dowloaddeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraierilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa i si pe tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vam luat nu stiti sa descarcati metin2gx slabi rau frate

| musa121 a răspuns:

Nici eu nu pot sa-l iau

| AlexandruRares a răspuns:

Am gasit modalitatea eu l-am instalat
astia nu ai facut executabilul sa se duca in directorul predestinat atomat, trebuie sa creezi folderele manual
E foarte greu de explicat
1- descarci SetupM2GX dea colo in dreapta unde scrie descarcare
2- instalezi SetupM2GX in: D asa o sa-ti fie mai usor sa gasesti folderele
3- Descarci ultima versiune de autopachupdater.exe iar asta trebuie sa o muti exact in folderul din D unde ai instalat primul executabil
4- apoi intrii in pachupdater
Sunt mai mult ca sigur ca te-am gabat in ceata cu chestia asta
in caz ca nu reusesti adauga; alex_alex_new

| andrei_9928 a răspuns:

Ca sa poti descarca jocul trebuie intai sa te inregistrezi ca asa nu te lasa.