| Zebi a întrebat:

De unde pot downloada metin2gx ca daca dau download de pe site ma duce pe megaupload si zice ca fisierul nu exista sau ca adresa nu e bunasad

fundutzaaa urgenttttttthappy

70 răspunsuri:
| Paul_Betul_1997 a răspuns:

Ba eu am intrat pe un sait da nu mai il stiu si mi sa descarct acum de o luna maim scibat widosul si nu mai in merge o trevuit sa astep 2 ore pana sa secarcat laughingcool

| Darksait a răspuns:

Uiati ma http://mod3.metin2gx.ro de pe situl asta va faciti cont si dupa il downloadati dar nu va puteti face cont pe seravarul 1 ca e inchis eu mi-a facut pe servarul 2 asta va safatuiesc si pe voi, daca aveti intrebari sa-mi spuneti. succes...

| MyCkuTzYcKaAj a răspuns:

Uite...intra pe metin2Gx download! si primul' site...dai descarcare si iti va aparea in my computer local disk(d) downloadsbig grinSuccces

| Mihai_9303 a răspuns:

Habar n-am si eu ancerc sa instalez crying

| ObY83 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=DMXHBL75
de aici iei;)

| gado1234 a răspuns:

Jur ca te-asi ajuta dar nu pot ca si mie imi da as ca stiu cum e sa n-ai jocuri si sa vezi la atlii big grinbig grinbig grinbig grinbig grinDbig grin

| RaZvYyS a răspuns:

http://www.megaupload.com/? d=DMXHBL75 luati-l

| laurean_8082 a răspuns:

Nustiu! nici eu nu gasesc!sad help my plzzz

| razvanel7x a răspuns:

Stiu eu daca vreti scrieti-mi ID: razvanel7x si va arat e usor

| vladarmeanu a răspuns:

Ma fraierilor trebuie sa trageti net framework ca sa mearga