| AnonymusALLgame a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar o masina RC pentru drifting dar sa nu fie scumpe

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Ti-am zis. Aia de trei milioane de e acolo. O iei si daca vrei sa patineze mult ii pui banda izoliera pe roti. O sa derapeze ca nebuna. Invata de pe youtube cum sa derapezi controlat(drift) daca nu stii inca.

10 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Autorc.ro

Vezi ca e o masinuta S10 Blast, e 3 milioane. Mai ieftine nu gasesti. Si mai sunt alea Kyosho dNano fx101. alea sunt 4 milioane, diverse modele. sunt cele mai ieftine si sunt bune de inceput. Bafta.

| AnonymusALLgame explică (pentru Trynda):

Astea nu sunt de drifting mai mult de race dar mersi oricum.

| AnonymusALLgame explică (pentru Trynda):

Ce spu este buna asta? http://idealbebe.ro/......13493.html

Răspuns utilizator avertizat
| EMike a răspuns:

Http://www.rcecho.com/ De aici mi-am cumparat eu un truck RC mai demult si sunt de incredere! Bafta:)

| Neagu_Cristian_1996 a răspuns:

Vezi ca cea mai ieftina este la autorc.ro un lamborgini l.v. 500