| AnonymusALLgame a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar o masina RC pentru drifting dar sa nu fie scumpe

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Ti-am zis. Aia de trei milioane de e acolo. O iei si daca vrei sa patineze mult ii pui banda izoliera pe roti. O sa derapeze ca nebuna. Invata de pe youtube cum sa derapezi controlat(drift) daca nu stii inca.

10 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Autorc.ro

Vezi ca e o masinuta S10 Blast, e 3 milioane. Mai ieftine nu gasesti. Si mai sunt alea Kyosho dNano fx101. alea sunt 4 milioane, diverse modele. sunt cele mai ieftine si sunt bune de inceput. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| EMike a răspuns:

Http://www.rcecho.com/ De aici mi-am cumparat eu un truck RC mai demult si sunt de incredere! Bafta:)

| AnonymusALLgame explică (pentru Trynda):

Astea nu sunt de drifting mai mult de race dar mersi oricum.

| AnonymusALLgame explică (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Mersi dar eu nu stiu sa construiesc masini am 14 ani si nu vreau sa ma coste mai mult de 300ron.

| AnonymusALLgame explică (pentru Trynda):

Ce spu este buna asta? http://idealbebe.ro/......13493.html

| Trynda a răspuns (pentru AnonymusALLgame):

Pai stii ca o masina de drift e vreo 7-8 milioane cea mai ieftina nu? Eu fac drifturi cu o masinuta de 50 de lei. Pui banda izoliera pe rotile are trag (fata, spatele sau toate patru). Ce vrei tu si ce oferi in schimb nu exista. Daca iti plac asa mult si chiar vrei sa ai, dai oricat pe ea. Eu mi-am luat o masina offroad termica 1:8 ( pe benzina).

| AnonymusALLgame explică (pentru Trynda):

Problema este ca eu nu am multi bani si vroiam ceva pana in 3 milioane

| Neagu_Cristian_1996 a răspuns:

Vezi ca cea mai ieftina este la autorc.ro un lamborgini l.v. 500