| thevampirediariesfever a întrebat:

Exista hackeri pe TPU? Care sunt aia?
(nu vreau sa insinuez nimic dar era un zvon pe aici ca cica Brigaela si NOname sunt hackeri dar nu prea cred.Nici o sansa!)

10 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Brigaela si NOname nu sunt hackeri, ei dau raspunsurile foarte bune si foarte inteligente. nu cred ca sunt hackeri pe TPU... TPU este un site in care sa ajuti oamenii si ei pe tine nu cred ca sunt hackeri. si in primul rand cum sa fie hackeri ca dau raspunsuri bune? oricum parerea mea nu sunt hackeri! big grinbig grinbig grin

| remus a răspuns:

Nu bag mana in foc privind hackeri care exista poate si aici pe TPU, sigur Brigaela nu este hackerita, este medic, cu aceasta ocazie tin sa-i multumesc pentru raspunsurile competente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Brigaela si NOname ar fi hackeri, nu ar mai da raspunsuri atat de bune.Deci nu cred ca o persoana ca cei 2 experti TPU ar face una ca asta, din contra se vede din implicarea lor pe site ca scopul lor este sa ajute lumea si chiar o fac foarte bine.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, chiar ma gandeam ca sunt hacker. Ma uitam dimineata in oglinda si imi ziceam: fato, ce fata de hackerita ai, pacat ca habar n-ai cum se face asta.

| thevampirediariesfever explică:

Multumesc! Asa credeam si eu!

NOname
| NOname a răspuns:

Si daca exista hackeri pe TPU, sigur, nu poate fi vorba despre mine sau Brigaela. Eu sunt cam paralela cu calculatoarele, si nu mi-e frica s-o recunosc. De multe ori am fost nevoita sa cer ajutorul vostru in aceasta privinta, si apropo, l-am si primit.
Amuzanta intrebare. Mi-ai adus un zambet de dimineata. In amestec cu cafeaua a fost delicios. Mersi!

| Leocerba a răspuns:

Moaaaaama ce porumbel ti-a iesit!
Ma gandeam eu de unde stiu ele atatea cuvinte thinking
Hackerii sunt persoane istete, pricepute, care detin o oarecare putere tehnologica si depasesc limitele.
Cu crackerii e mai nasol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Tu folosesti un hack NOname! Se numeste "Inteligenta" corect?

NOname
| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Venind din partea ta, nici nu ştiu dacă ar trebui să mă simt flatată sau jignită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Esti o persoana inteligenta..Acele 4000 de raspunsuri castigatoare spun totul! Nu as fi in stare sa ajung la asemenea numar sincer! Acum asta nu este o parere ci o afirmatie..RESPECT