| feli79 a întrebat:

Exista placi video de 4, 8mb sau care e cea mai mica?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ba exista mai spike 94. Nu cred ca tu pe windows 95(daca ai auzit de el)aveai 128 mb placa video(pe atunci nici macar un hdd nu avea atat memorie. Deci sunt si mai mici, dar nu se mai fabrica, asta este ptoblema.

5 răspunsuri:
| spike94 a răspuns:

Nu nu exista ce mai mica placa video este de 128mb dar nu te sfatuiesc sa iti iei, te sfatuiesc sa iti iei un de 512 adica asta http://www.compari.ro/......p44072677/

| v_6457 a răspuns:

Exista placa video de 3MB,dar nu stiu pe unde o gasesti,si daca gasesti poate costa cateva averi,pentru ca este de colectie dpdv. a-l vanzator-ului, s-ar putea sa nu functioneze, recomand o placa video 128MB, care este c-ea mai mica placa pentru vremuri-le astea, mai poti cauta una de 64MB.Noroc!

| Bogdanux a răspuns:

Existau acum... hehe 15-20 de anibig grin

| spike94 a răspuns (pentru sltlp):

Eu am avut un pc de 128 mb nu am avut pc atat de vechi

| spike94 a răspuns:

Mi-ai cerut una agp 8x pana la 180 am gasit uito---*** http://www.azerty.ro/......512mb-ddr2 daca iti place funda si o recomand