| GameOverTime a întrebat:

! FUNDA! Buna dragilor! Eu iubesc sa compun cantece, povesti, drame... orice! De obicei scriu in wordpad 2007. Mi-as dori sa pun o melodie de-a mea in wordpad 2007.Se poate?

2 răspunsuri:
| sMotionless a răspuns:

Da se poate.Auzi spui ca scrii cantece, m-ai putea ajuta si pe mine cu cateva? Aici ai id:raluca_cindea Am nevoie de ceva cantece rock pentru trupa.Merci mult!:*

| GameOverTime explică (pentru sMotionless):

Desigur! Mai am un cont ''GabyAbby''.Pot sa compun cantece in 15-40 minute sau chiar trei ore daca mai pun si melodie! Depinde, cat de lung este cantecul.De cate strofe il vrei si despre ce sa fie? Adica,trebuie sa fie o tema (despartire, iubire, un baiat, o fata...)! Scrie-mi pe celalalt cont, si daca pot sa-l termin ti-l trimit pe mail! Ok