| VlaDtz99 a întrebat:

FUNDA! Cand folosesc laptopul, nu mi se mai aude nici un sunet. NIMIC. Am instalat/dezinstalat drivere, nimic. Cred ca e de la placa de sunet. Daca e, ajutati-ma sa o instalez ca nu stiu cum. Dau un portbagaj de ARO de bere!

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

E vorba de acel driver de la Microsoft ti-o fi instalat el driverele daca nu e combatibil acel driver "Microsoft u880" sau ceva in genu nu iti merge lasa mai multe detalii despre laptop si iti lasam un link de download pentru placa de sunet.
Si a 2 chestie s-ar putea sa o ai dezactivata din bios.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am mers pana acum incearca sa ii dai un sytem restore daca nu reinstaleaza windowsul si downloadeaza softurile de pe siteul firmei de l care ai laptopul

| VlaDtz99 explică (pentru anonim_4396):

Si cum dau acest system restore?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VlaDtz99):

La windows 7 cauti cand dai clic pe start system restore
iar la windows xp din cate imi aduc aminte start acesori si sitem tools

| VlaDtz99 explică (pentru anonim_4396):

Tot nu merge.

| VlaDtz99 explică (pentru Kylexy):

Ti'am trimis un mesaj.