| Anaettee a întrebat:

FUNDA! La FACEBOOK,in partea dreapta era un panou in care vedeai activitatiile prietenilor,ce poze au apreciat,ce pagini,la ce fotografii au comentat,iar mie nu imi mai apare, stiti cumva cum sa fac sa mearga din nou sa-l vad?

Răspuns Câştigător
| ralucaella28 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Xwu-q9lEXGc acest film te va ajuta cu siguranta. Urmareste-l cu atentie si pune in aplicare. Sper ca de aceasta data sa reusesti, bye:)

7 răspunsuri:
| ralucaella28 a răspuns:

Https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......792_n.jpg, ti-am facut un print sa-ti arat cum era mai usor, funda? big grin

| Anaettee explică (pentru ralucaella28):

Nu merge link-ul

| Anaettee explică (pentru ralucaella28):

Da,asa imi aparea si mie inaine, dar acum nu imi mai apare sagetica aia sa apas pe ea sad

| ralucaella28 a răspuns (pentru Anaettee):

Deschide browserul tau, deschide pagina ta de fb, apasa pe butonul PrtSc de pe tastatura, intra in paint apasa ctrl+V, dupa te duci sus in meniu selectezi save as... de acolo o faci untitle sau ii dai un nume, intri pe www.fileshare.ro incarci poza si imi dai link-ul sa vad despre ce e vorba, ok? imediat ce vad poza de la tine iti pot spune cum sa faci;)

| Anaettee explică (pentru ralucaella28):

Mersi,dar mie nu mi se vede deloc ala...nu am putut sa-l fac.