| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Salut vreau sa reformatez o tableta am facut chestia aia cu volum jos + buton home + power dar dupa ce imi apare http://androidflagship.com/wp-content/uploads/2013/06/CR gew.jpg nu stiu ce sa fac...imi puteti explica?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vrei sa o readuci la setarile din fabrica? Pai este simplu. Intri la setari->creati copie rez. si reset.-> revenire la datele din fabrica.

Bft!

| ElectroAngel explică (pentru Jipa95):

Am uitat parola la tableta si vreau sa reformatez din system recovery