| PovesteaVieţiiMele a întrebat:

Heei TPU. puppy dog eyes Stiu ca pun i intrebare cam stupida dar imi poate spune cineva unde pot gasi "Spioanele-Liftul"? Eu nu il gasesc.Dar sa fie in romana.
Multumeeesc. Funda >:

3 răspunsuri:
| Miha2l3ll a răspuns:

Pe net thinking

| PovesteaVieţiiMele explică (pentru Miha2l3ll):

In fine! oh go on. Pe net am cautat si eu si nu am gasit.De asta am apelat la TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, l-am cautat si nu l-am gasit. Daca ar difuza sezonul 2 pe Disney Channel... Poti gasi la magazine mari precum Carrefour, un DVD cu 4 episoade.Nu sunt vocile originale, dar macar e in romana.