| AnonimM2111 a întrebat:

Hei.
Aveti idee, daca malfunction.Este virus sau nu? Raspunde-ti urgent va rog.Dau funda celui ce imi da mai multe informatii.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Malfunction, da!

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Eu cred ca te referi la atentionarea one of the USB device attached to this computer has malfunctioned windows does not recognize it
Aceasta atentionare te anunta ca unu dintre dispozitivele usb are probleme. Verifica tot ce ai bagat in USB-rui. Nu este virus.

| DeyCj a răspuns:

Depinde la ce te referi când zici malfunction.Malfunction=anomalie(în sistem), și asta are cauze mlultiple, nu numai de la viruși.Succes

| AnonimM2111 explică (pentru danutzu96):

Nu...Mi-a aparut in raport, imediat dupa ce mi-am dat scan la pc.Si mi-a aparut asa ''Your computer is not protected:Malfunction.Please restart your computer!''Si i-am dat restart si tot la fel mi-a aparut.
Iar ceva legat de USB, nu aveam absolut nimic atunci...Si nu stiu ce sa fac.Sincer.O idee? Te rog.

| AnonimM2111 explică (pentru K0sti):

Imi poti spune mai multe despre el? Cum as putea scapa de el?

| K0sti a răspuns (pentru AnonimM2111):

Cu ce ai dat scan?

| danutzu96 a răspuns (pentru AnonimM2111):

Ce antivirus ai?