| horia1999 a întrebat:

Am o problema cu facebook messenger pentru android.Va intreb stie careva daca exista eroare la chat.Eu vad o persoana online si ea nu este sau cel putin asa imi spune prima faza am inteles-o,dar si daca scrie jos seen now? Ast nu o mai cred stiu de faza cu active now ca arata prost, de seen now stiti? Ma simt cam ignorat deci va rog

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Personal eu cred ca te ignora lumea...adica scuza-ma nu cred ca faza cu seen e defecta in fine poate ma insel happy

| Cristian_LaviNiu_1991 a răspuns:

De cand au facut update-uri la aplicatie, mai are cateva buguri, si mie imi mai face figuri cate odata...dar ii dau de cateva ori refresh si isi revine.

| Jipa95 a răspuns:

Faza aia cu seen este atunci cand persoana respectiva a vazut mesajul pe care i l-ai trimis tu.

| horia1999 explică (pentru Jipa95):

Stiu,dar e vorba de cineva drag nu cred ca ar avea de ce sa ma ignore...Nu stiu
. Sunt cam speriat.De active now stiu 100% ce e buguit incredibill de rau dar de seen now nu am mai auzit adica prsupun ca nu e si ma sperie faza asta