| CeVorbestiMa a întrebat:

Hei tpu..am o tableta care nu dispune de aplicatia "Camera foto" însă are totusi in partea de sus un obiectiv cu care pot face videochat pe skipe si chest din astea...dar ieri am intrat pe facebook sa imi pun o poza si m-a lasat sa aleg daca pun o poza pe care deja o am sau fac una si am descoperit ca pot face si poze cu ea...intrebarea mea este cum fac sa pot face poze fara sa intru pe facebook(ca am incercat si altfel nu am reusit)Funda:-)

Răspuns Câştigător
| raoul87 a răspuns:

Ok. deci daca nu ai aplicatia camera, atunci poti descarca una. intra pe magazin play/android market si cauta aplicatia camera MX. funda? ^_^

1 răspuns:
| CeVorbestiMa explică (pentru raoul87):

Ms