| Vanesuka_Vane_1980 a întrebat:

Heii! Am o intrebare! Dupa ce am dat Print Scrin [PrtScn], m-am dus pe paint, am facut ce i-am facut, dar am salvat-o intr-un anumit foldar, şi după am vrut să pun poza pe o anumită pagină pe fb, şi nu o mai găseam.:'( Mă ajută cineva?

Răspuns Câştigător
| IulioNagato a răspuns:

laughing
Dai Pr.Scr. apoi intri in paint, cauti sus edit apoi PASTE.
Apare poza dai save as selectezi pe lateral my doc. apoi My pic. dai salvare cu numele "POZA1234" (exemplu).
ca o pui pe fb cauti la my pictures iar daca nu o gasesti la my pic. apesi litera "P" si te va duce acolo sau dai R-click si dai Arange by Modified si va fi sigur ultima poza.

Sper ca te-am ajutat, FUNDA?

4 răspunsuri:
| gheodjgheote a răspuns:

Poza ar trebui sa o gasesti in my pictures mai mult ca sigur depinde cum ai facut printerea ( vine asa Ctrl+PrtScn dupa aia in meniul start in stinga jos dai un clic pe run si scrii asa, mspaint, iti apare pagina de la paint foloseste urmatoarele taste, Ctrl+v dupa aia Ctrl+s si o sa iti apara unde o salvezi si dai clic pe desktop si ti se va salva pe desktop sper sa reusesti multa bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Vanesuka_Vane_1980 explică (pentru IulioNagato):

Mulţumesc :*

| IulioNagato a răspuns (pentru Vanesuka_Vane_1980):

Cu placere big grin