| camiitsu a întrebat:

Heii, friends am o problema! NU merge sa descarc pozecrying si nu stiu de ce. nu merge nici un fel de cablu de date sau cititor in acel spatiu, nici in fata nici in spate! si ma simt nasol cand daca vreau sa imi descarc poze trebuie sa le descarc la prietene si le stresez si pe ele! daca stiti va rog raspuns sau add id: camii. wbb8. cel mai bun raspuns FUNDA!

7 răspunsuri:
| Răpan_Miruna_1995 a răspuns:

Incearca cu cititor USB. Sigur vei avea intrare in PC pentru USB.

| horia2012 a răspuns:

Nu-ti mai face atatea probleme, ca n-a picat bomba nucleara.
Cumpara un cablu prelungitor USB si vei putea conecta "card reader-ul".
Uie asa arata. Vezi ce mufa ai la
cititor:
https://www.domo.ro/......_A-A,_0.5m
-sunt si mai ieftine. Orice magazin de
IT din zona.

| abalabam a răspuns:

Cand spui spatiu te referi la acel loc de usb?

| abalabam a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/......sb-devices incearca sa rezolvi de aici.Eu ti-as recomanda sa iti pui din nou Windows-ul. Daca nici dupa asta nu merge, du-ti PC-ul la reparat

| camiitsu explică (pentru horia2012):

Asta nu e cablu de date>?

| horia2012 a răspuns (pentru camiitsu):

Ba da. E cablu de date. Nici eu nu am loc in porturile usb pentru card reader
si folosesc un cablu de date prelungtor. Asta pentru ca deja cititor. Daca nu aveai, se gasesc cititoare cu cablu lung.

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Pai, calculatorul nu citeste usb. E si din cauza calculatorului sau al windowsului, daca ai un telefon Samsung poti sa descarci prin Kies Samsung, funda?