| xPurrffecttx a întrebat:

TPU! :o3

Am o intrebare cum se pune aceea bara pe poze? :o3 Aici aveti un exemplu : http://www.facebook.com/....../photo.php daca stiti spune-ti-mi si aveti FUNDA. >:D<

Pa, pa. :)

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Orice doresti sa faci totul se rezuma la photoshop, acea bara se poate pune si cu photoscape.Succes!

| xPurrffecttx explică (pentru daassh):

Ma refeream cum. oh go on

| daassh a răspuns (pentru xPurrffecttx):

Crezi cao sa stea cineva aici sa-ti explice, sa nu crezi ca totul se rezula ma 3-4-...-10 comenzi, e un intreg proces.Succes!

| xPurrffecttx explică (pentru daassh):

Ce Dumnezeu ai mai raspuns daca nu sti? raised eyebrows

| daassh a răspuns (pentru xPurrffecttx):

Ti-am spus ca nu stiu, ti-am spus ca nu o sa stea nimeni sa-ti explice.

| xPurrffecttx explică (pentru daassh):

Oricum am gasit singura, asa ca nu am nevoie de explicatiile tale si jet. big grinhee hee

| daassh a răspuns (pentru xPurrffecttx):

Ai vazut pana la urma tot cu mana ta e cel mai bine, iar pe viitor nu mai cere explicatii pe care le poti dobandi tu.