| LoveeMakeup9 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! De aproximativ 2 luni mi-am cumparat o tableta chinezeasca.Ma uitam la niste poze,a venit prietena mea la mine asa ca am inchis ecranul, am pus-o in geanta si am mers sa ne plimbam.Cand m-am intors acasa tableta nu mai mergea DELOC! Am crezut ca e descarcata, am pus-o la incarcat o noapte si tot nu se deschide ecranul.Am conectat-o la PC si tot nu se deschide ecranul crying( Help! Ce sa fac? Sau..se mai poate face ceva la ea? crying

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Nu te speria, ori incarcatorul e de vina, ori mufa, ori butonul de pe care aprinzi tableta, sau mai bine du-te la un service

7 răspunsuri:
| Lamborghiniasx a răspuns:

Nu trebuia sa ii inchizi ecranul.Acum suporta consecintele.Du-te la service.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Du-te la un service cu ea..nu-ti fa griji.totul va fi bine laughing

| Dumniezău a răspuns:

Du-te la cineva specializat..la un service de exemplu si poate ti-o repara, dar astea "made in china" stii cum suntlaughing

| IT97 a răspuns:

Ai incercat sa ti apasat mult pe butonul de pe care se blocheaza? Ai bagat bine mufa de incarcare?

| LoveeMakeup9 explică (pentru Cedry2k8):

Mersi de raspuns...nu a fost cine stie ce...am lasat-o vreo 3 zile asa inchisa si apoi a mers. VOILA asa se intampla intodeauna..chinezariile laughing))

| Cedry2k8 a răspuns (pentru LoveeMakeup9):

:]]]]]]

| LoveeMakeup9 explică (pentru Dumniezău):

Multumesc de raspuns happy P.S. Simpatic nume. Dumniezau laughing))))