| MissxD a întrebat:

Hello! happy As vrea sa stiu daca 200 MB internet mobil inseamna putin intr-o luna. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
200 de mb îţi ajung!

9 răspunsuri:
| Spufulette a răspuns:

Pai,depinde ce vrei sa faci. Daca vrei Facebook nu o sa ai probleme, daca vrei youtube, o sa consumi aproape tot daca stai frecvent pe el.In concluzie, inseamna destul pentru o luna.

| MissxD explică (pentru Spufulette):

Pai nu intru pe facebook pe mobil, il folosesc pentru a intra pe mess prin eBuddy descarcat si mai intru din cand in cand pe Google sau sa caut versuri daca sunt la scoala sau pe Zedge pentru a descarca programe sau poze. Deci ce crezi? Imi ajunge 200?

| AndyIQ a răspuns:

E foarte bine atunci dar sa nu confunzi netul cu memoria big grin e bine pentru un telefon.
Bafta!

| Spufulette a răspuns (pentru MissxD):

Da,iti ajung daca vrei doar ebuddy.Eu aveam Vodafone, modem pentru calculator si ma ajungeau 200 de mega intr-o luna pentru mess.

| MissxD explică (pentru Spufulette):

Multumesc! happy

| Boeing747 a răspuns:

Dupa parea mea e prea mult 200 MB. O sa dai banii degeaba. 50MB 100MB iti ajung sau chiar mai putin.

Răspuns utilizator avertizat
| MissxD explică (pentru kyle):

Am Samsung S5600v Blade! Si nu stau o zi intreaga pe net... daca e 5-10 minute pe zi

| MissxD explică (pentru Boeing747):

Pai am ales 200... acum voi vedea dupa o luna cat o sa imi ramana si in functie de asta vad daca trec la 100 MB!