| alessandra10 a întrebat:

Hello TPU! De ieri o casca de la telefon se aude foarte incet fata de cealalta. Se intampla doar in cazul cand ascult muzica la telefon. La laptop functioneaza normal. Am incercat si alte perechi de casti si se intampla la fel. Care e problema?

6 răspunsuri:
| Sofiy a răspuns:

Buna Alessandra, tu cred ca esti la scoală 113 nu, dar pentru ca funcționează la laptop castile si la telefon nu functioneaza bine, asta înseamnă ca trebuie sa iti iei alt telefon daca ai Samsung galaxi s3mini nu mai este bun.

Răspuns utilizator avertizat
| alessandra10 explică (pentru remus1007):

Cam cat costa?

Răspuns utilizator avertizat