| nicusor123 a întrebat:

Help nu mi se vede bine scrisul, pozele, video, etc...se vad culori inchise cu verde gri si nu inteleg nimic va rog ajutati-ma fundita+vot daca va e de ajutor am windows xp.

7 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

POATE problema e de la monitor, daca nu baga windowsul, nu am auzit de asa ceva.

| ToxicEcstasy a răspuns:

Probabil ai apasat undeva. Umbla pe la "Control Panel" si vezi daca totul e in regula.
Iar daca nu problema e de la monitor (ai apasat din greseala pe vreun buton[daca ai butoane la monitor])

| CristianMD a răspuns:

1.Dai update la toate driverele
2. Pune alt video-card sa vezi daca face tot asa, inseamna ca e de la monitor.
3.Cheama un mesterhee hee

| Jameson a răspuns:

Dai un reset daca nu isi revine. verifica Dysplay properties>setting>color qualiti>seteaza 32 biti, daca nu merge nici asa reinstaleaza driverul video.

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Du-te la oftalmolog

| Balooonasseeee a răspuns (pentru Jameson):

Si eu am aceeasi problema! Am aprins pc si tot era dat peste cap, pozele, tot. Era o nuanta de gri sters. Am verficat si cablul din spate si nu stiu ce sa fac. Imi poti spune cum intru in '' Dysplay properties''?

| Jameson a răspuns (pentru Balooonasseeee):

Pe destop dai click dreapta ''properties'' tabul cu ''setting''