| MUFFIN0000 a întrebat:

Hey,folosesc popwerpoint online pentru un proiect si vreau sa stiu cum scap de subliniarile rosii.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E vorba probabil despre sublinierile de sub cuvinte, cu o linie roșie ondulată - alea apar datorită faptului că ai ales să facă verificarea de „spelling" automat, dar e setată probabil ca limbă engleza. Dezactivează această funcție și scapi.

2 răspunsuri:
| MUFFIN0000 explică (pentru mihai69):

Cum o dezactivez?

| mihai69 a răspuns (pentru MUFFIN0000):

Caută prin meniuri - nu folosesc acel program, așadar nu știu exat unde să-ți spun să cauți. Dar sunt sigur că aia e cauza.