| IIxGriimZz a întrebat:

Hey! Salut
Nu stie nimeni cum se numeste acel program cu care poti sa inregistrezi ce-a ce vorbesti la telefon cu alt cineva sau sa vezi nr ascunse de la telefon

3 răspunsuri:
| diwa a răspuns:

Buna. Nu exista programe care sa iti arate numerele ascunse, am cautat si eu foarte mult timp. Exista programe cu care le poti bloca, adica, daca te suna cu numar ascuns, sa le dea ocupat tot timpul si tie iti apare doar ca apel pierdut. Cauta Blacklist de exemplu. Si de inregistrat ce vorbesti, e posibil sa-l ai din telefon deja, unele au. Ce telefon ai?

| IIxGriimZz explică (pentru diwa):

IPhone 3 GS

| diwa a răspuns:

In timp ce vorbesti cu cineva la telefon, apasa pe "Optiuni" si vezi daca ai "Record" sau "Inregistreaza". Trebuie sa aiba daca e Iphone big grin