| XxPufosheniaXx a întrebat:

Hey TPT!
Am postat ceva pe peretele facebook`ului meu si i-am dat tag' fostului meu prieten. Am dat pe ``hide from ..blabla`` si acum nu imi mai arata pe facebook`ul meu, numa pe al lui. Si problema e ca nu pot sa sterg de pe facebook`ul lui. Ce sa ma fac? Vreau neaparat sa sterg ce am scris. E cam jenant si nu as vrea sa observe prietena lui. Imi puteti spune daca cumva stiti, ce ar trebui sa fac ca sa dispara de acolo?
Dau funda.! raspuns urgent!
Va roog...

Răspuns Câştigător
| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Daca este postat de tine, este in dreapta sus o chesti, apesi pe ea, si o sa-ti apara putin mai in jos "sterge"! omfg.

3 răspunsuri:
| XxPufosheniaXx explică:

Scuze. TPU*****

| elisabeta12345678900987654321 a răspuns:

Sterge pur si simplu de tot postarea.

| XxPufosheniaXx explică (pentru elisabeta12345678900987654321):

Dar nu pot. nu imi apare sa dau delete crying