| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de HTML pentru o pagina de genu' asta http://public.orsi-and-jan.info/home
Daca copiez de la detaliile paginii nu merge.
Am nevoie de un template pe care pot sa.l dld.

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Daca te straduiesti putin poti sa obti singura ceva similar doar folosind html si ceva fotografii de pe net. happy

| Gas a răspuns:

P.S. Mai putin partea de animatie. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai normal ca nu merge... in codul sursa vezi doar html. js si php sau ce o mai fi in spate nu il vezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Gas):

Sunt clasa a X-a si nu sunt asa stralucita la web design. cu partea de desene si modificat ma descurc, dar am nevoie de baza, de unde sa incep si cum sa fac sa se miste imaginile la fel