| andreycosmin1 a întrebat:

Am un tv sharp de ala mai vechi ii full hd! Dar cand are el chef, il deschid, merge 10 min si apoi se stinge! Dar nu se stinge asa cum stingi un tv normal! Ecranul se face negru, dar daca pui o lumina in dreptul televizorului se vede ceva! Ce trebuie sa fac? HELPP? FUNDAAA!winking

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Du-l la service pentru ca soft-ul televizoarelor Sharp este foarte complex, nu e ca la Smart-urile Samsung la care bagi net in ele si se repar singura...altfel risti sa ii faci "de 3 zile"!

| andreycosmin1 explică (pentru MCG):

Dar daca is in strainatate?