| xXWolfGirlXx a întrebat:

big grin am nevoie de niste ajutor.Eu folosesc ca vizualizator de imagini Nero PhotoSnap Viewer (Windows 7 Ultimate). Nu mai suport, de fiecare data cand vreau sa vad niste imagini, dau pe urmatoarea el imi sare peste vreo 5 poze. Deci nu il mai suport. Cum pot sa fac sa nu mai sara peste poze, ci sa le arate una dupa alta, cum sunt ele? Pleasee puppy dog eyes am nevoie de ajutor, dau fundita

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

De ce nu te uiti la poze cu Windows Photo Viewer? Nu stiu de ce te chinui cu programe de genul cand Windows-ul are si el utilitarele sale.

| Darius392 a răspuns:

Nu stiu de ce te chinui cu programe de genul cand Windows-ul are si el utilitarele sale.

| Vi1rus a răspuns:

Pai descarca alta programa prin care sa deschizi imaginile. Succes

| xXWolfGirlXx explică (pentru JustCosmin):

Pai si windows photo Viewer imi sare peste poze straight face

| viktorxxx a răspuns:

Incearca FastStone Viewer de aici: http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm
E free si cred ca o sa fi multumit de el.