| Ely3434 a întrebat:

O sa pun un video pe Facebook cu un om beat care cântă laughing. Cum pot sa-mi fac un cont pe youtube si sa pun videoclipul? Dar as putea sa -l pun pe site-ul ProTv ( cum + un link ). Mersi frumos laughing). Poate îl vedeti pe net. Funda :*.

Răspuns Câştigător
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Fa-ti cont pe Google si o sa-l folosesti si pe youtube si da-mi linkul' sa vad si eu video te rog!

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca ai cont de google(gmail, g+) ai si youtube. Daca nu, iti faci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad cum ai putea sa il pui pe site ul protv ului. Pe youtube poti sa il puni bine mersi. Poti sa il pui direct pe facebook daca vrei

| Ely3434 explică (pentru Adiiiiiii69):

Aa. Ok. O sa încerc. O sa pun video-ul mâine seara si o sa-ti dau un link happy laughing) Mori de ras laughing)