| nessayaR a întrebat:

Hey voua va merge facebook-ul? la mine apare o ferestra si scrie in engleza ceva de o intrebare pe care sa o trimit prietenilor. nu pot intra in cont. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Daca ai spune si ce intrebare iti apare...

| nessayaR explică (pentru GreenBubble):

Do you know the people you're sending friend requests to? asta este intrebarea si ma pune sa bifez ceva

| GreenBubble a răspuns (pentru nessayaR):

Pai bifeazalaughing)
Bifeaza casuta respectiva si da-i NEXT, te intreaba daca ii stii pe oamenii carora la trimiti cereri de prietenie, nimic importantlaughing)

| grab a răspuns:

DAca nu iti cere alte date mai suspecte asa, nu ai decat sa faci ce iti zice.

Sper sa nu fi facut vreun spam virusat si acum ei sa incerce sa se convinga de human issue.