| Minnye10 a întrebat:

Heyyy! Acum am Samsung Galaxy Mini si sunt multumita! Adica imi place si este bun. Dar vreau sa imi iau iphone 4 ce parere aveti? Sa raman cu telefonul meu sau iphone?
Fundita.

Răspuns Câştigător
| frikk a răspuns:

Este normal sa te fi plictisit de telu vechi si sa vrei altu nou. Iati iphone, satisfaceti poftele, mofturile este ok.succeswinking

24 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Ia-ti iphone daca nu ai ce face cu banii dar gandeste-te ca ei... http://profile.ak.fbcdn.net/......1674_n.jpg au mai mari probleme ca tine.

| Acasel a răspuns:

Daca Ai Bani De Iphone.Ia-ti :*Vezi sa Nu Fie Chinezarie sau altceva.ia-ti original.

| Minnye10 explică (pentru rutanklan):

Si acum ce vrei sa fac? sa imi vand si casa?

| rutanklan a răspuns (pentru frikk):

Mofturile este ok rolling on the floor))))))))))))). Baiete tu o sa ajungi presedinte.

| frikk a răspuns (pentru Minnye10):

Lasa-l Merry nu ii mai da atentie lui budbundy ca seamana cu comicu ala zgârcit de-a murit cu bani sub salteasad si este putin mai MULT invidios ca nu a primit funda.rolling on the floor))

| frikk a răspuns (pentru rutanklan):

Bey asta te asemeni precum eMo
sti cand sar, sar direct in GoL sadsad
iti ofer funda mea care ti-am "suflat-o" ca sa-i zic asa sa te strangi cu ea de gât sa aterne pe...ahh cat de trist esti crying

| Minnye10 explică (pentru frikk):

Exact happy.

| rutanklan a răspuns (pentru frikk):

Este trist eu mai baiatule laughing. si de ce nu ai scris tiam suflato? Eu ti-am zis ca o sa ajungi presedinte.

| rlr09 a răspuns:

Vreau sa iti zic ca iphone-ul este din sticla si la prima cazatura este facut praf. Daca esti in stare sa ai grija de el IATI daca nu NU!

| Minnye10 explică (pentru rutanklan):

Aloo gata straight face nu va mai certati atat straight face.

| Minnye10 explică (pentru rlr09):

Mersi! o sa tin cont. :*

| frikk a răspuns (pentru Minnye10):

Hmzz love struck nu ne certam big grin ci aruncam si noi cu niste vorbe.sa te bucuri de viata iti doresc si sa eviti oamenii ca domnul budbundy

| frikk a răspuns (pentru rutanklan):

Bey "comicule" tu ma corectezi pe mina va sa zica a?rolling on the floor))))rolling on the floor)))))
a nu domnule eu stiu ca dupa punct se scrie cu litera MARE... "Si"dar tu cum faci lucrurile doar pe jumatate rolling on the floor))

| Minnye10 explică (pentru frikk):

laughing) mersi pentru sfat laughing)

| frikk a răspuns (pentru rutanklan):

Si ca sa inchid subiectu domnule "senior" budbundy cear fi ca tu sa mi te duci sa rezolvi alte probleme/exerciti cum ar fi :
2+2="5"? geniule rolling on the floor) ceam aruncat si eu din curiozitate la profilu tau si ma intrebam cum ai ajuns "senior" rolling on the floor))) sigur nu ai facut ceva blaturi din "cozonac" a?rolling on the floor))))rolling on the floor)) si inca o mica ironie pentru "geniile" ca tine : cum se face sau cum te simti cand esti atent? pui o intrebare si toti zic NU a?rolling on the floor))))rolling on the floor))))))
am aruncat o mica privire la intrebare care ai pus-o si tu aici pe site si sincer am vazut doar 2 de NU... nu mai era rost sa dau de pagina in jos rolling on the floor)))rolling on the floor))))) deoarece esti o PAGINA INCHISA.have funwinking

| rutanklan a răspuns (pentru frikk):

Oai hai sa ne certam ca imi place.
cear fi in loc de ce-ar fi. sa mi te duci laughing... cum poti sa pui reflexiv la un verb intranzitiv? ceeam in loc de ce-am. dar uite ca ai scris corect pus-o... ceea ce denota un progres remarcabil venind din partea tabig grin. Jos palaria, se vede ca progresezi, tine-o tot asa si poate maine poimaine o sa ajungi ceea ce esti destinat tongue.

| frikk a răspuns (pentru Minnye10):

PS: sa te mai inveselesti nu de alta asculta melodia asta;)
http://www.youtube.com/watch?v=QQrWTQBZPo4 in caz ca nu o sti :x:x:x numai bine.

| frikk a răspuns (pentru rutanklan):

Mai priveste o data ce ai scris cu : reflexiv la un verb intranzitiv? ceeam in loc de ce-am"nu am scris ceeam ci ceam.dar totusi te rog dupa ce imi tragi pe dreapta acum mai si semnalizezi?rolling on the floor)))))))))))))))

| rutanklan a răspuns (pentru frikk):

Eu nu ti-o trag pe dreapta cum crezi tu... nu stiu la ce se refera, dar am gusturi mai bune de atat si pe langa asta nu vreau sa ma duc acolo unde ai tai cand ai fost mic. Dar imi place ca incerci sa iti corectezi greselile. Daca ducem discutia pana la dimineata s-ar putea sa reusesti sa redactezi un text corect... cu toate ca stiu ca la ora asta este wrestling si dupa cum te vad ala iti cam place.

| frikk a răspuns (pentru rutanklan):

Clar mai bine ma uit la ala
decat ca tine pe Discovery Channel [...]
rolling on the floor))rolling on the floor)))))))))))rolling on the floor)))))))))))rolling on the floor)))))))
hai ca vorbelim cam mult si ne inpretenim si nu e binewinking
si pe final "un mic cadou din partea PRESEDINTELUI"
O funda *** rolling on the floor))))))))))rolling on the floor))))))))rolling on the floor)))))))) sau na poate doua sa nu fiu zgârcit *** rolling on the floor))))) rolling on the floor)))) ***
Buenas Noches Senorita rolling on the floor)rolling on the floor))rolling on the floor) ***

| rutanklan a răspuns (pentru frikk):

Is foarte enervante parantezele alea acolo si omuletii aia pe jos. Dar daca tie iti place sa razi la glumele tale, eu nu am nimic impotriva. Totusi ai o audienta, nu mare, da ai. Mofturile este ok. Asa ne trebuie.

| Eedytso a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu laughing am un Nokia n8 si vreau sa imi iau un iphone 4. si e mai bun iphone, plus ca ai peste 500.000 aplicatihee hee

| frikk a răspuns (pentru rutanklan):

Omuleti aia reprezinta ca eu si nepoti mei mereu vom râde de intelectul tauwinking "mon senior" sa curgă precum viaţalove strucklove strucklove struck rolling on the floor)rolling on the floor))))rolling on the floor)))

| rutanklan a răspuns (pentru frikk):

Nepotii tai deocamdata sunt in stadiul de umplutura de soseta. Nu stiu ce e asa de amuzant sa provoci cate un holocaust in camera ta, asta daca tot vorbesti de cursul vietii.