| madalykuka a întrebat:

Hi5-ul a luat-o razna crying
am o problema ieri am primit un mesaj de la o fata in care scria video-ul meu hot sau ceva de genu bun ma uit acolo sa vad ce e si vad pe una care statea pe pat nu chiar ff decent[ nu era fata de la care am primit mesaju fata din video avea 20 si ceva de ani] bun dau ies sau nu stiu ce am facut si imi intra intr-un site ceva deala cu adunatu de euro si castigi nu stiu ce chatterbox bun ies din site si dau ca spam mesaju
problema e ca azi m-am trezit cu 2 prieteni din lista care ma intrebau ce e cu videoul care l-am trimis eu tot cu aceeasi c***a am ramas socata dar am dat click pe ea si mi-a intrat intr-un site cu de la adidas...
no acum mi-e frica ca nu cumva sa fi trimis video asta la toti din lista crying
voua vi s-a intamplat?
crying

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

L-ai trimis la toata lista fiindca era un virus.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt virusi care fac trimiterea automata catre ceilalti, cel putin eu asa am intalnit. Se mai numeste si spam(mesaj nefolositor, cu caracter comercial, periculos). Folosest un antivirus pentru a te curata de virusi si daca nu da roade reinstaleaza messul.

| Malvina24 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva! E destul de neplacut din cate observ! stai linistita cine e pr tau stie ca tu nu ai trimite asemenea video-uri! o zi faina!

| YLLL a răspuns:

Si eu am primit de la o colega, dar nu am dat click pe acea filmare de la ea pentru. ca stiam ca e ceva virus.sau ceva de genu`
oricum nu stiu ce e straight face. e ca si virusii aia de la mess cu OMG Michael Jackson gay si bla bla.
Doamneee. nu stiu ce se va mai inventa.straight face

| jojobg a răspuns:

Mie nu dar poate iti stie candva parola si l-a trimis

| gigiro a răspuns:

Draga. te-ai adresat gresit, aici sunt conversatiile, sau vrei sa comentam cu adevarat? Si alta, ce-i cu Hi-5, un fel de HIV?

| gigiro a răspuns:

SCUZE-nu eu sunt de vina, eu eram pe conversatiisi din senin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un virus.imi pare rau ca te dezamagesc, dar ai trimis videoul la toti prietenii tai de pe hi5.altadata fii un pic mai atenta sa nu primesti ceva virusi
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| BRoxana a răspuns:

Nu, dar videourile alea daca le vezi tii se trimit mai departe chiar daca nu vrei sa le trimitihappy...nu stiu ce sa zic

| oleee a răspuns:

Voi chiar dati click pe asa ceva?!

| Livianananana a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Livianananana a răspuns:

Dar imi pare rau pentru tine! sincer.

| taretare a răspuns:

Eu nu umblu pe hi 5 da matusa mea da nu s-a intamplat niciodata nimic