| ana444 a întrebat:

Key hey TPU! Am si eu o mica problema.Este despre computere!
Eu o data am avut un virus puternic in laptop iar un a incercat sa il repare.A sters programul original al laptopului si dupa 5 luni a instalat un windows XP vechi si piratat! A mers cu chiu cu vai 6-7 luni dar in lunile astea eu primeam mesaje de la Microsoft ca o sa imi inchida sistemul.Acum 2 luni am intrat si cand am intrat pe facebook mi s-a inchis fara motiv, iar de atunci nu se mai deschide. Vreau sa il repar mai rapid dar vreau sa stiu ce are incat sa pot rezolva problema xat mai repede posibil! Eu intru doar de pe tab si merge greau.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Descarca vreun Windows 7 si instaleaza-l de pe USB.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cum ai vrea sa te ajutam noi de la distanta? Ia legatura cu un service!

| ana444 explică (pentru K0sti):

Sti ma refeream la cineva care poate a mai patit asa ceva sau se pricepe! Eu ma duceam oricum stai linistit am scris si in intrebare ca vreau sa il repar rapid! Adica ma duc la service ii spun ce are si sa mi-l repare!

| K0sti a răspuns (pentru ana444):

La detaliile pe care le-ai dat este imposibil de dat un raspuns pertinent! Deci?