| zurick a întrebat:

Laptopul nu îmi vede adresa routerului ca să mă pot conecta la internet. (de pe telefon mă pot conecta la router) Care ar putea fi problema?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Daca routerul e ac si laptopul prinde doar bgn e clar ca nu-l vede!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Sau invers laptopul prinde doar ac si routerul e bgn.

| gabicoo a răspuns:

Routerul trebuie sa aiba acelasi standard WiFi cu laptopul!

| mihai69 a răspuns:

Nu ai interfață WiFi la laptop, sau nu e compatibilă cu router-ul.

| TLF92 a răspuns:

Ma gandesc ca placa de retea a laptopului tau poate fi arsa

| Mirel4412 a răspuns:

Incearca sa bagi manual adresa routerului sau sa te conectezi la internet cu un cablu lan

| WR104 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ckIMuvumYrg,uite aici rezolvarea, poate parea o gluma dar nu e, succes!