| tonyc7 a întrebat:

Ma intereseaza daca exista vreun dispozitiv cu GPS la un pret rezonabil pe care sa-l atasez de gatul pisicii mele (sau in alta parte a corpului unde este indicat) ca sa stiu exact unde se află pisica mea atunci cand pleaca de acasa. Există in comerț așa ceva, să pot cumpăra?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista cum sa nu existe.

https://www.emag.ro/......D4NPTGMBM/

Numai ca o sa chinui mata... sa nu mai zic ca este riscul sa se stranguleze cu ea

| tonyc7 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Asta cred si eu. E prea vizibil si nu vreau sa fie atat de usor vizibil. Ceva cat mai mic ar fi de preferat.

| Miruna333 a răspuns:

Nu m-as uita la bani cand vine vorba de siguranta animalului meu
Eu as cumpara Air Tag+ zgarda speciala pentru acesta