| lumilaina a întrebat:

Mi-au aparut pe ecran icoanele mari. Cum fac sa le fac mai mici? Va rog,

9 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Click dreapta pe desktop -> properties -> settings -> screen resolution -> iti alegi rezolutia ecranului, iar in functie de ea, icoanele apar mai mici sau mai mari. happy

| lumilaina explică:

Am uitat sa va spun ca am windows 7big grin

| ra1ntags a răspuns:

Da da stiu eu. Ai windows 7 nu? Atunci dai clik dreapta->si vezi acolo sus "Arrange icon by: " si uite acolo icoane mari, medii, mici sau ceva de genu big grin funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic mai simplu. Esti pe desktop, tii apasat control si dai de scrool in jos sau in sus. Mai poti incerca click dreapta pe desktop view small icons. Precizez ca variantele acestea sunt doar pentru windows 7.

Alte răspunsuri
| Assasinul69 a răspuns:

Simplu:
Tii apesat pe CTRL si din rotita dai si se fac mai mari sau mai mici.
Fundita?

| Assasinul69 a răspuns:

Pe desktop tii apasat CTRL si dai din rotita

Funda?+

| Mansi_Lilli_1960 a răspuns:

Mi Au aparut pe ecran icoanele mari