| Dragobeta a întrebat:

NLS, am nevoie de ajutorul tau.
Am nevoie de o camera foto compacta, usoara, de buzunar. Caut si gasesc mai multe oferte ce mi se par convenabile, la diverse preturi desi par a fi aceeasi camera. Problema e ca nu gasesc specificatiile sau sunt foarte putine.
Ce ai alege de aici? https://www.google.com/......ps?/search
Initial ma orientasem la asta: https://www.emag.ro/......D11R5XYBM/ dar la o cautare, una imi aduce pe telefon si alta pe PC.
Multumesc pentru orice pro sau contra.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De ce ai vrea sa arunci cu banii? Cel mai ieftin telefon scoate poze mai bune decat cutiile astea de sapun... Vremea lor a apus demult! Ar trebui sa le vanda cu maxim 50 lei bucata laughing

| Dragobeta explică (pentru lpavel):

Inchipuie-ti ca eu nu fac doar selfie pentru Instagram.

| lpavel a răspuns (pentru Dragobeta):

Asa si? Tot ce poti face cu acel aparat foto daca ii pot spune asa poti face si cu cel mai ieftin telefon! Banuiesc ca ai un telefon? Daca nu ai atunci retrag ce am zis!