| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt sigura ca știți răspunsul la aceasta întrebare dar tot v-o pun.Am un telefon Nokia 5230 și de trei zile nu îmi mai merge sa vorbesc la caști. Căștile nu sunt stricate deoarece pot asculta muzica dar nu mai aud ce spune cineva (când vorbesc la telefon) și nici acel cineva pe mine. Aveți vreo idee ce as putea face? Acum dacă chiar găsiți un răspuns corect as putea i-as dau 50000000000000000000 de fundițe dar nu pot deci o sa dau una.

5 răspunsuri:
| dius a răspuns:

"Nu sunt sigura ca știți răspunsul la aceasta întrebare dar tot v-o pun"...si o să neo "pui" tuturor?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Deci inseamna ca s-a stricat microfonul pentru ca nu mai aude celalalt.dar faza cu nu poti auzi tu.asta nu stiu.ia incearca la alt telefon si vezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa te duci la un specialist care o sa ti-l desfaca, o sa iti schimbe microfunul din telefon, o sa il puna la loc si tu trebuie sa scoti niste banuti din buzunar =) si la iphonu meu nu mergea cand sunam si mi l-o facut. sper ca te-am ajutat

| Crisy1999 a răspuns:

Am uitat ceva am 4 perechi de casti si nici una nu merge. ( si una handsfree si nici aia nu merge)

| Crisy1999 a răspuns (pentru dius):

Cam asa duda.