| mihaeladaria23 a întrebat:

Oare sunt ceasuri smart care se pot conecta la Samsung galaxy S20 plus? Aș vrea unu care sa îmi arate notificările și ora când nu sunt lângă telefon

1 răspuns:
| Batmanel a răspuns:

Eu recomand Samsung smartwatch... dar si alte branduri, pe Android se cam pupa toate intre ele. Singura optiune care iti trebuie sa vezi notificarile departe de telefon e sa aiba eSim, in teorie devine independent, vei putea raspunde la apeluri sau mesaje si fara telefon.